×
Show

Miss Kolumbia kundër Vin Diesel

Insajderi
01 March 2016 - 14:26
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Miss Kolumbia, Ariadna Gutierrez, do të luaj përkrah aktorit të famshëm Vin Diesle në serinë e re të filmit “xXx: The Return of Xander Cage”.

22 vjeçarja do të udhëtoj të martën për në Republikën Dominikane për të xhiruar pjesët në të cilat do të paraqitet.

Roli i saj do të jetë kundër aktorit Diesek dhe premiera e këtij filmi do të shfaqet në vitit 2017, raporton nydailynews.

Ky film do të jetë vazhdim i kësaj serie e cila u shfaq fillimisht në vitin 2002.

Miss Kolumbia ishte Miss Universe 2015 për një minutë kur u emërua gabimisht si fituese e asaj mbrëmje nga prezantuesi Steve Harvey./Insajderi.com

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark