×
 • Showbiz
 • Show

  Ofendime e fyerje të rënda mes dy konkurrenteve të BBVA/VIDEO

  Insajderi
  29 February 2024 - 19:43
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Mbrëmjen e kësaj të enjteje, Julia dhe Egla kanë ndezur sërish debate me ofendime të rënda.

  Dy aktoret duket që nuk e simpatizojnë njëra-tjetrën dhe në shtëpinë e “BBV” do i gjejmë gjithmonë duke debatuar, por sot kanë kaluar limitet.

  Teksa i thotë se nuk mund të përfaqësojë një grua shqiptare figura e saj, Julia e ofendon Eglën duke e quajtur ‘copë mishi me dy sy’.

  Pjesa tjetër e debatit, vijon gjithashtu me ofendime për të cilat produksioni nuk ka bërë vërejtje.

  Debati në videon më poshtë:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark