14:51 - 11 Tetor 2022

Modelja e njohur shqiptare, Kleoniki Delijorgji ka bërë të ditur se ka hequr dorë nga editimi i fotografive.

Këtë e ka bërë të ditur modelja me anë të një postimi në Instagram.

Ajo tha se primare është që të ndjeheni bukur.

“Çfarë kuptimi ka të dukeni ‘bukur’ nëse nuk ndiheni bukur? Unë nuk jam i gatshëm të marr pjesë më në këtë. Unë gjithmonë do të grimoj dhe do të vishem sa herë që më pëlqejnë, sepse jam një shpirt krijues.”- tha ajo ndër tjerash.