15:25 - 21 Janar 2022

Formati “Big Brother VIP” është kthyer në reality show më të ndjekur të momentit për shkak se banorët e shtëpisë janë personazhe publikë.

Ndërsa ka mbetur edhe pak nga finalja e madhe, ende mbetet e paqartë nëse shtëpisë më të famshme në Shqipëri do t’i bashkohen banorë të rinj.

Ermal Mamaqi ka bërë sërish një postim dukengritur dyshimet se ai mund të bëhet sot pjesë e këtij ‘reality show’.

Përkrah një fotografie me moderatoren Arbana Osmani dhe Drini Zeqo Ermali paralajmëron futjen në Big Brother VIP.