×
 • Showbiz
 • Show

  Moderatorja shqiptare akuzon publikisht reperin Capital T

  Insajderi
  17 November 2022 - 13:27
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Moderatorja e njohur shqiptare, Erjola Doçi është një nga vajzat seksi të ekranit, tash e  disa ditë është në qendër të mediave rozë.

  Së fundmi, ajo i ka befasuar të gjithë me një deklaratë, që ka bërë për reperin e njohur, Capital T.

  Në një intervistë të tij, ky i fundit është shprehur se nuk ka tradhtuar kurrë, por Erjola është e sigurt për të kundërtën.

  “Do e zgjidhja Capital T, po të mos thoshte që nuk kam tradhtuar kurrë. Nuk mendoj se gënjen, ai gënjen. Po shohim femra shumë të arrira në botë që janë tradhtuar, kjo vjen si aspekt gjenetik dhe hormonal i mashkullit”, u shpreh ajo.

  Kujtojmë që Capital T është përfolur se është në një lidhje me modelen Adrola Dushin dhe të gjithë fansave i ka shkuar mendja se mos tradhtia lidhet me të.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark