20:33 - 26 Nëntor 2022

Janë ndër çiftet më të dashura për publikun dhe duket se marrëdhënia e tyre duket se çdo ditë e më shumë po shkon më së miri.

Vetëm ditën e sotme Dj Dagz ka propozuar për martesë Einxhel Shkirën.

Propozimi u bë në festën e Baby Shower që çifti organizoi sot për bebin e tyre dhe momentin magjik Einxhel e ndau me fansat në rrjete sociale.