×
 • Lajme
 • Botë
 • Lajme / Botë

  Momenti i frikshëm kur makina përplas dy këmbësorë në Spanjë

  Insajderi
  31 March 2023 - 11:24
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Një turist britanik është arrestuar në Spanjë pasi ka përplasur me makina dy këmbësorë në vijat e bardha.

  Gjatë këtij aksidenti ndodheshin shumë këmbësorë, por ata arritën t’i shmangeshin përplasjes duke u larguar me shpejtësi.

  Personat e aksidentuar janë një grua polake dhe një burrë britanik të cilët u dërguan me urgjencë në një spital në kryeqytetin e ishullit Palma. Sipas raportimit të mediave të huaja të dy personat që u përplasën nuk janë në gjendje të rëndë pavarësisht nga ashpërsia e goditjes.

  I dyshuari, një 29-vjeçar, emri i të cilit ende nuk është bërë i ditur, u arrestua në një plazh aty pranë. Sipas deklaratës së policisë shoferi kishte ishte i dehur dhe kishte konsumuar drogë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark