20:50 - 27 Maj 2022

Donald dhe Bora janë ndër personazhët më të përfolur për muaj të tërë prej kur ata zhvilluan takimin e tyre brenda “BBV”.

Raportin e tyre e komentuan fytyra të ndryshme publike.

Në mesin e këtyre, ishte edhe ish banorja, Monika Lubonja, e cila ishte e ftuar në emisionin “Mirage” këtë javë.

Në intervistën e saj ajo komentoi se si e ka parë marrëdhënien e Borës dhe Donaldit.

Ndër të tjera ajo shtoi se aktori dhe moderatorja shqiptare janë bërë si telenovelë turke e mërzitshme.