20:41 - 05 Gusht 2022

Dafina Zeqiri vazhdon të jetë aktive me pjesëmarrjen e saj në koncerte.

Së fundmi një video e artistes nga një koncert është virale në rrjete sociale.

Këngëtarja i dhuron një zemër prej së largu një fansi të saj, por që me shaka i kërkon të mos i tregojë partnerit të saj, Dj Geek.

“Mos i kallxo Dj Geek-ut, okej?”, iu drejtua ajo.

Kujtojmë se artistja para disa ditësh publikoi këngën ‘Dhimbje Dhimbje’ dhe u pëlqye shumë nga publiku.