×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Mes momenteve romantike me Karim, Loredana poston FOTO-n eksplicite

  Insajderi
  18 June 2024 - 19:16
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Loredana dhe Karim duket se po e shijojnë në maksimum dashurinë e tyre.

  Së fundmi reperja ka publikur një album me foto romantike krah njëri-tjetrit, teksa vëmendje na tërhoqi një nga fotot explicite të postuara.

  Bëhet fjalë për një moment intim kur ajo ndodhet në tualet me derën hapur, teksa Karim po pastronte dhëmbët dhe ka fotografuar veten dhe Loredanën nga reflektimi i pasqyrës.

  E pazakontë, por ja që ndodh! 

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark