×
 • Sport
 • Sport

  Mourinho e do mbrojtësin e Realit tek Manchesteri

  Insajderi
  10 February 2016 - 20:40
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Portugezi Jose Mourinho është në prag të zyrtarizimit si trajner i ri i Manchester United, sipas raportimeve të fundit në Angli.

  Ai tashmë po planifikon lojtarët që do ti ketë në drejtim tek United, dhe njëri prej tyre është mbrojtësi i Real Madridit, Raphael Varane, njofton e përditshmja angleze ‘The Sun’, raporton Insajderi.

  Tekniku portugez u shkarkua nga Chelsea në dhjetor të vitit të kaluar për shkak të rezultateve të dobëta ne muajt e fundit tek ‘blutë’.

  Mourinho e kishte transferuar Varanen në Madrid gjatë kohës së tij atje, dhe portugezi është i vetëdijshëm për cilësitë që zotëron mbrojtësi francez.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark