×
 • Sport
 • Sport

  Mourinho mund të drejtoj sërish Interin

  Insajderi
  21 February 2016 - 09:37

  Ish- trajneri i Portos, Real Madridit dhe Chelseas ka pranuar se mund ta drejtoj sërish Interin në të ardhmen.

  “A mund të kthehem sërish te Interi? Pse jo. Jam kthyer në Chelsea, kështu që pse të mos kthehet në Inter.  Unë vetëm dua që gjithçka të shkojë mirë për presidentin aktual dhe Roberto Mancinin”, ka theksuar Mourinho

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark