23:26 - 06 Tetor 2022

Këngëtari Mozzik është shfaqur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës sonte.

Reperi kosovar Mozzik ka kaluar Atlantikun dhe për momentin ai është në njërin prej qyteteve më të bukura në botë,  New York.

“I humbur në New York”, ka shkruar Mozzik në komentin poshtë fotove.

Reperi nuk ka treguar se për çfarë arsye është në Amerikë, por sigurisht për ndonjë koncert për mërgatën atje.

Tags: , ,