12:23 - 24 Nëntor 2021

Reperi I njohur Kosovar, Mozzik, është mjaft aktiv në jetën muzikore, dhe projektet e tij pëlqehen mjaft shumë nga publiku.

Mozziku ka njoftuar në rrjetin e tij social, Instagram se sonte në orën 23:59 do ta publikojë këngën e dytë me videoklip, të albumit “LamboZikki”, shkruan Insajderi.

Kujtojmë se gjatë muajit tetor, reperi ka publikuar këngën e parë të këtij albumi, e cila është pritur mjaft mirë nga adhuruesit e tij.