20:54 - 30 Shtator 2022

Mozzik është takuar me vajzën e tij, Hanën, për herë të parë pas publikimit të këngës ‘ Të dua’.

Këtë këngë reperi ia publikoi vajzës së tij, Hanës, dedikim ky që ishte prekës.

Në videon e publikuar në llogarinë e Instagram të Mozzik shihet së bashku me Hanën duke bërë një bashkëbisedim.

Hana është vajza e këngëtarit Mozzik dhe këngëtares me famë ndërkombëtare Loredana Zefi.

Çifti tash e një kohë janë ndarë.