15:00 - 31 Mars 2022

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë regjistruar 32 raste të reja dhe dy viktima nga COVID-19.

Ndërsa janë shëruar 31 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 223.746.

ℹ Në total numri i rasteve aktive është 591.