×
 • Kulturë
 • Show / Kulturë

  Mustafa: Shok i bëri Kosovës shumë shokë

  Insajderi
  29 February 2016 - 08:18
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Kryeministri Isa Mustafa, ka thënë është shprehur krenar me përfaqësimin e Kosovës në akademinë e filmit, Oscar.

  “Dua të ndajë ndjenjën e krenarisë që na dhuroi përfaqësimi dinjitoz i filmit ‘Shok’ në Akademinë më prestigjioze të kinematografisë botërore. ‘Shok’ i bëri Kosovës shumë shokë. Bota njohu dhe çmoi Kosovën për çka është. Një vend i mrekullueshëm, i njerëzve të talentuar”, ka thënë Mustafa.

  “Faleminderit që i bëtë emër të mirë Kosovës”.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark