×
 • Sport
 • Sport

  Mustafi drejtë largimit nga Valencia

  Insajderi
  29 February 2016 - 19:33
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Ky mund të jetë sezoni i fundit i Shkodran Mustafit në fanellën e Valencia-s, pasi mbrojtësin me prejardhje shqiptare po e kërkojnë disa klube të mëdha evropiane.

  Media e njohur spanjolle “Fichajes”, shkruan se për futbollistin i përfaqësueses gjermane, interesim të madh po shprehin dy gjigantë të futbollit evropian, Manchester Unitedi dhe Bayern Munich.

  Mustafi edhe në sezonin e dytë në fanellën e Valencias, po regjistron paraqitje të mira, duke u rënë në sy skuadrave të mëdha siç janë Unitedi dhe Bayern Munich.

  Të dy këto skuadra, janë në kërkim të një mbrojtësi të ri që do t’u konsolidonte repartin defensivë për një kohë të gjatë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark