20:26 - 03 Janar 2023

Mihrije Braha dhe Naim Abazi, kohe pas kohe marrin vëmendje me deklaratat e tyre.

Një video e tyre së fundmi ka qarkulluar në rrjete sociale, ku dyshja kanë habitur me gjuhën vulgare para kamerave.

Teksa Mihrija mundohet qe t’ia rregullojë këmishën Naimit duke i thënë, “Naim tu paska qu dicka qetu”.

Derisa, merr vëmendje gjuha e Naimit i cili ia kthen para kamerave, “mu zakonisht m’qohet”, derisa ndëgjohen të qeshura pastaj.