14:41 - 17 Tetor 2020

Në ‘San Paolo’, me fillim nga ora 15:00, zhvillohet përballja mes Napolit dhe Atalantës, e vlefshme për xhiron e katër të Serie A.

Të dy skuadrat viteve të fundit kanë dhuruar futboll të bukur, dhe të njëjtën gjë pritet ta bëjnë edhe në përballjen e tyre, me shume ne Insporti.com