×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Ndarja nga Besi, cili është raporti i Xhensilës me familjen e tij

  Insajderi
  21 February 2024 - 11:51
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Pak javë më parë, motra e Bes Kallakut Anna Kallaku, gjatë një interviste, nuk kaloi pa u pyetur edhe për raportin me Xhensilës.

  Anna Kallaku foli me shumë respekt dhe konsideratë për kunatën.

  “Marrëdhëniet kanë qenë dhe janë shumë mirë”, u shpreh ajo.

  Duket se të njëjtin respekt e gëzon edhe Xhensila për Anna Kallkun, pasi ndryshe nga Besin ajo vazhdon të ndjekë në “Instagram” (ish) kunatën e saj.

  Prej rreth 3 vitesh, marrëdhënia e Besit dhe Xhensilës, vihet herë pas here në pikpyetje e diskutohet për ndarje.

  Por këtë herë ishin vetë ata që dhanë shenjat se diçka nuk shkon.

  Këtë e bënë nëpërmjet rrjeteve sociale dhe nuk është shumë të themi se “Instagrami” është bërë një burim i pandashëm i vip-ave tanë, ku tregojnë shumë nga jeta personale dhe profesionale.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark