×
 • Showbiz
 • Show

  Ndjekësi i kërkon të ndahet nga Graciano, Argjira i jep përgjigjien epike

  Insajderi
  12 June 2024 - 22:21
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Argjira dhe Graciano pak kohë më parë u përfolën për një krizë në raportin e tyre por pas daljes së Gracianos nga Big Brother ata u pajtuan.

  Në një bashkëbisedim me ndjekësit Argjira është ndeshur me kërkesën e papritur të një prej fansave.

  Ashtu siç ka nga ato fansa që i duan bashkë ka dhe nga ata që nuk i shikojnë dot bashkë.

  “Aman lëre atë Gracianon se nuk bën, po fare”– ishte mesazhi që i dërgoi ndjekësi.

  Moderatorja i ka dhënë përgjigjien epike ndjekësit duke thënë:

  “E mirë Graciano Tagani po të lë meqë po më thonë këta”- iu përgjigj moderatorja duke bërë shaka.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark