21:58 - 21 Shtator 2021

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka marrë pjesë në një aktivitet zgjedhor në lagjen Taslixhe në Prishtinë.

Ai ka takuar qytetarë prishtinas dhe aktivistë në mungesë të kandidatit për kryetar të komunës, Arben Vitia, njofton Klan Kosova.

Vitia i cili mban pozitën e Ministrit të Shëndetësisë, nuk ka marrë fare pjesë që nga fillimi i këtij aktiviteti.