×
 • Showbiz
 • Show

  “Në prani të prindit të dhunshëm…”, Roberti i ‘nxjerr maskën’ Sabjanit

  Insajderi
  24 March 2023 - 10:43
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Robert Aliaj është ndalur dhe komentuar trinomin Kejsi-Kristi dhe Sabjani.

  Ka komentuar në lidhje me hyrjen e Sabjanit në Big Brother duke e quajtur të pa precedentë duke ‘dhunuar’ te bijën me prezencën e tij në të njëjtin ambient në shtëpinë më të famshme në vend.

  “Është e paprecedent ajo që ndodhi aty. Kejsit iu dhunua nga i ati zgjedhja e saj. Cilado nga vajzat aty do të dëshironte ta jetonte atë moment të rëndësishëm në prani të prindit të vetë të dhunshëm, sepse ai u fut me deklarata të forta por më pas u zbut dhe u bë si një ëngjëll. “- tha Aliaj në Wake Up.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark