×
 • Showbiz
 • Show

  Nga ish-banor në opinionist, kush pritet t’i zërë vendin Zhaklinës dhe Arbër Hajdarit?

  Insajderi
  30 May 2023 - 19:30

  Kristi është gati t’i zërë vendin Zhaklinës dhe Arbrit. Kështu u shpreh finalisti i Big Brother VIP 2, i ftuar sot në “Shqipëria live”.

  Kristi tha se e sheh veten si opinionist në edicionin e tretë dhe sipas tij ky do ishte bonus për programin.

  “Për mua është logjike të jem opinionist sepse fakti që kam eksperiencë në një Big Brother shumë dinamik, di të bëj analizë të fortë, do e gjeja veten dhe do ishte bonus për programin. Pra jam një person që i ka kaluar ato situata, jo vetëm i analizon si person i tretë”, tha Kristi.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark