08:26 - 18 Mars 2023

Ngjarjet e datës 18 mars

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq do të mbajnë takimin e radhës në kuadër të dialogut mes dy vendeve.( Ohër, ora 10:00)

Mbahet trajnim mbi praktikat profesionale të përdorimit të platformës së E-Prokurimi. (Golden Hotel, ora 09:30)

Baleti Kombëtar i Kosovës do të mbajë konferencë për media, para premierës së baletit “TIME”, me koreografi nga Taulant Shehu. (Amfiteatri i Pallatit të Rinisë, ora 13:00)