×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  ‘Njëri nga ne do të ikë’

  Insajderi
  03 April 2024 - 23:14
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Siç e dimë tashmë, një prej tre të skualifikuarëve, të cilët momentalisht ndodhen në dhomën e ‘Torturës së Bardhë’, do të eleminohet në ‘Prime-n’ e së shtunës, një vendim ky që do të zgjidhet prej publikut.

  E teksa kanë qenë duke qëndruar jashtë ambientit të dhomës, Meritoni dhe Ilnisa kanë zhvilluar një bisedë ku kjo e fundit është përlotur.

  Është përlotur pasi i ka ardhur ndërmend fakti që mbrëmjen e së shtunës do të eliminohet një prej tyre, dhe Ilnisa ose ndjehet e rrezikuar ose ka frikë se mos partneri i saj do të lëri garën përgjysmë.

  Pasi ka nisur të qajë, është larguar prej Meritonit teksa ky i fundit është munduar ta qetësojë Ilnisën.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark