×
 • Showbiz
 • Show

  Njihuni me tifozen më ‘hot’ e të gjitha kohërave, i ‘vuri flakën’ Euro 2024

  Insajderi
  18 June 2024 - 13:41
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Ish-Miss Kroacia, Ivana Knoll ka marrë sërish vëmendjen në stadium ndërsa bën tifo për skuadrën e zemrës.

  Këtë javë, ajo u pa duke mbështetur Kroacinë me një bluzë të shkurtër të kuqe dhe të bardhë në ngjyrat e flamurit kroat.

  Modelja ka tërhequr të gjithë vëmendjen me linjat e saj perfektë gjatë sfidës së Kroacisë me Spanjën të shtunën, ku kjo e fundit triumfoi me 3 gola.

  Fotot e Knoll bërë xhiron e rrjetit gjatë Kupës së Botës 2022 në Katar, ndërsa ajo mbështeste në stadium Kroacinë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark