19:46 - 12 Gusht 2022

Këngëtarja Nora Istrefi është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo gjatë kësaj vere ka publikuar këngë të reja, njëra ndër to është “Mama mia” në bashkëpunim Bardhin dhe Shkurte Gashin. Nora po ashtu ka qenë mjaft e pranishme nëpër koncerte e mbrëmje muzikore.

Nora po arrin që të qëndrojë në formë të mirë trupore – kjo edhe falë angazhimit të saj në palestër.

E veshur me një kostum të zi lëkure, Istrefi u kujdes që të vë në pah linjat e saj të tonifikuara të trupit, duke vënë në fokus barkun e saj të sheshtë dhe gjoksin e saj.

Ajo shquhet si një prej këngëtareve më tërheqëse të estradës, e cila pavarësisht viteve nuk e humbet shkëlqimin.