×
 • Showbiz
 • Show

  Nora Istrefi vjen me poza atraktive nga malet e Rugovës

  Insajderi
  28 August 2023 - 22:31

  Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi në malet e Rugovës.

  Ajo u ka treguar fansave përmes imazheve të publikuara në rrjetet sociale, se ka zgjedhur Bjeshkët e Nemuna për të kaluar disa ditë të qeta në fund të sezonit veror.

  Në fotografitë e publikuara në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, Nora shfaqet mjaft atraktive, teksa merr poza në malet e fshatit Shkrel të Rugovës.

  Diku në një tjetër pozë, këngëtarja u fotografua në pishinën e një hoteli, teksa tregonte me krenari linjat e saj trupore me bikini.

  Të tjera fotografi përfshinin shëtitjet në natyrë dhe pozat e ndryshme, ku Nora vazhdimisht vë në dukje figurën e saj elegante të trupit.

  Istrefi përndryshe ka qenë mjaft aktive edhe këtë verë me projekte muzikore dhe angazhime nëpër koncerte e mbrëmje të ndryshme.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark