19:54 - 21 Shtator 2021

Milot Rashica do të jetë në bankën rezervë për Norwich City kundër Liverpoolit. Trajneri Daniel Farke ka vendosur që për këtë ndeshje të mos e nis ndeshjen me Rashicën, shkruan Insporti.com.

Rashica në Premier Ligë ka qenë në të gjitha ndeshjet titullarë, por sonte nuk do të jetë.

Liverpooli po ashtu nuk ka vendosur të luajë me yjet e skuadrës, pasi Mo Salah dhe Sadio Mane nuk janë të përfshirë fare.

Kjo ndeshje është e vlefshme për Kupën e Ligës “Carabao Cup” dhe do të nis nga ora 20:45. /Insporti.com/

Norwich:

Image

Liverpool: