14:04 - 22 Janar 2022

Donaldi dhe Beatrix janë çifti i vetëm që ka mbetur brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania nga tri sa ishin krijuar.

Dyshja janë këtë javë në nominim bashkë me Einxhel dhe nuk e kanë pritur aspak mirë duke aluduar se njëri nga ta do të lërë shtëpinë sonte.

Së fundmi ata janë parë të afërt teksa kalojnë momente me njëri-tjetrin madje edhe intime.

Përkundër që ndiqen në çdo sekond nga kamerat ata nuk janë përmbajtur dhe janë filmuar në momente intime.

Në pamjet në fjalë Donaldi i ngrit bluzën Trixës dhe i kap gjoksin ndërsa mbetet gojëhapur gjatë këtij momenti.