×
 • Showbiz
 • Show

  “O gullumuq, o qull i flisë”, ‘eskalon’ Edona kundrejt Blerandos

  Insajderi
  22 December 2023 - 12:44
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Edona James vazhdon lojën e saj në Big Brother VIP Kosova me shumë debate e momente qesharake.

  “Nuk du me u marr ma me ty. Mos ma përmend emrin t’lutem”, i është drejtuar Edona Blerandos, teksa i njëjti vetëm po e dëgjonte atë.

  Pas kësaj situate Buci dhe Santiana janë munduar ta qetësojnë Edonen, ndërkaq Ardi e ka pyetur se pse është duke u sill në këtë mënyrë me Blerandon.

  “M’ngucë, thotë “ti ofendon, ti kshtu, ti ashtu”, gjithçka m’thotë”, është përgjigjur ajo.

  E pyetjes se a do të qajë nëse eleminohet Linda, ajo është përgjigjur: Po, me dalë Linda qaj. Se e du. Me dalë Blerando gëzohem, ka me kendu ditë për ditë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark