22:28 - 25 Janar 2023

Drejtori i Gazetes Online Insajderi dhe gazetari, Parim Olluri ka ironizuar me qeverine Kurti lidhur me rritjen e tatimit në pronë.

Përmes një shkrimi në Facebook, Olluri ka pyetur nëse Kurti ka rivlerësuar pronat edhe në territorin ku do të shtrihet Zajednica apo ia ka lënë Vuçiqit?

Postimi i plotë

A e ka bere Qeveria Kurti rivleresimin e pronave edhe ne territorin ne te cilin do te shtrihet Zajednica?

Apo ia ka lene Vuçiqit kete pergjegjesi?

/insajderi.org/