×
 • Showbiz
 • Show

  Olta Gixhari joshëse, fustani transparent ia ekspozon linjat trupore

  Insajderi
  21 November 2023 - 16:11

  Aktorja Olta Gixhari vazhdon ta ketë vëmendjen më të madhe për shkak të angazhimeve të njëpasnjëshme që ka.

  Ajo nuk iu nda ekranit qysh nga formati televiziv Big Brother VIP Albania 2, duke vazhduar me filmin e shumëfolur “Në kuadër të dashurisë” e deri te spektakli “Dancing with the Stars”.

  Olta aty është anëtare e jurisë së bashku me balerinët Ilir Shaqiri dhe Lori Balla, si dhe modeles ikonike Valbona Selimllari.

  Bukuroshja ka mahnitur me paraqitjet e saj qysh nga fillimi i këtij spektakli, duke u dukur gjithmonë e mrekullueshme.

  Vëmendja ishte e tëra tek ajo me fotografitë e fundit që postoi, duke e treguar dukjen e fundit në Dancing With The Stars.

  Ajo veshi një fustan transparent, me dekolte të hapur. Gjithashtu edhe ne pjesën tjetër, ajo tregoi këmbët e saj shumë seksi, në fustanin që la shumë pak për imagjinatë. /Telegrafi/

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark