09:57 - 22 Mars 2023

Në Prime-në e mbrëmshëm publiku i Big Brother VIP Albania ka vendosur që Olta dhe Kiara të shkojnë në televotim “kokë më kokë”.

Pas kësaj situate Olta i ka thënë Kiarës se është duke e përgaditur vetën që të dali nga shtëpia e Big-ut.

“Të shtunë do të vij këtu. Je personi i parë që dua ta takojë pasi të dal, për Zotin. Unë po përgaditem psikologjikisht për të dal”, i ka thënë Olta-Kiarës.

Olta dhe Kiara

“Unë s’jam gati, nuk di kë të takojë, s’di ku të jap shpjegim…”, ka thënë Kiara.

@korespondenti #oltagixhari #kiaratito #bigbrotheralbaniavip #luani🦁🦁🦁🇦🇱 ♬ original sound – Korespondenti