×
 • Sport
 • Sport

  Orari i garave të sportistëve tanë në ditën e tretë të Lojërat Evropiane

  Insajderi
  23 June 2019 - 09:34
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Pas medaljes së artë të Majlinda Kelmendit dhe të argjendtës së Nora Gjakovës, sot në ditën e dytë të Lojërave Evropiane “Minsk 2019”, Kosovën do ta përfaqësojnë tre sportistë: Akil Gjakova, Shpëtim Bajoku dhe Donjeta Sadiku, për më shumë lexoni në Insporti.com.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark