×
 • Showbiz
 • Show

  “Oscars 2024”, zbulohen interpretuesit e ceremonisë

  Insajderi
  28 February 2024 - 21:20
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Të mërkurën, producentët për Oscars 2024 njoftuan interpretuesit që do të dalin në skenë në shfaqjen e ardhshme të çmimeve.

  Ryan Gosling do të performojë këngën e tij epike të Barbie, “I’m Just Ken”, të cilit iu bashkua Mark Ronson, i cili shkroi dhe prodhoi këngën me Andrew Wyatt.

  Billie Eilish dhe vëllai Finneas O’Connell do të ngjiten gjithashtu në skenë me baladën e tyre Barbie, “What Was I Made For?” Për më tepër, Becky G do të këndojë “The Fire Inside” nga Flamin’ Hot, Jon Batiste do të performojë këngën e tij, “It Never Went Away”, nga American Symphony dhe Scott George do t’i bashkohet Osage Singers për një performancë të fuqishme të ” Wahzhazhe.

  Njoftimi i interpretuesve vjen menjëherë pasi u zbulua raundi i parë i prezantuesve për Oscar-in e këtij viti. Talentët shtesë që do t’i bashkohen shfaqjes do të shpallen në javët në vijim, tha Akademia.

  Ceremonia Oscar 2024, e organizuar nga Jimmy Kimmel, do të mbahet më 10 mars.

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Showbiz
  19 April 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark