×
 • Lajme
 • Insajderi / Ballina 5

  Osmani pritet nga Presidenti i Tunizisë

  Insajderi
  19 November 2022 - 12:45

  Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, sot është pritur nga Presidenti i Tunizisë, Kais Saied, në hapje të punimeve të Samitit të Frankofonisë, i cili mbledh krerët e shteve anëtare.

  Osmani ka potencuar se gjatë dy ditëve, samiti do të diskutojë për vlerat e përbashkëta, diversitetin kulturor e gjuhësor dhe promovimin e lirive e të drejtave njerëzore.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark