17:04 - 01 Gusht 2022

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për pubikun Adelina Tahiri nga fillimi i verës ka nisur pushimet.

Ajo kësaj radhe destinacioni është Greqia.

Bukuroshja nga Shkupi njihet për disa skandale, në një video që është siguruar ajo shihet në mes të Greqisë mbi makine tu bërë twerk bashkë po e shoqëronte edhe një vajzë tjeter nuk shihet nëse është motra e saj.

Ja shikojeni videon më poshtë