×
 • Sport
 • Sport / Insporti

  Pamje: Përleshje e madhe fizike mes basketbollistëve të Real Madridit dhe Partizanit në Euroligë

  Insajderi
  27 April 2023 - 23:32

  Një përleshje e madhe fizike ka ndodhur sonte në ndeshjen mes Real Madridit dhe Partizanit të Beogradit.

  Përleshja nisi pak para fundit të ndeshjes, teksa Partizani po fitonte me rezultatin 95:80.

  Me këto shifrat përfundoi edhe ndeshja e dytë çerekfinale.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark