×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Pamje/ Sulmohen dy shqiptarë në veri, njëri i gjakosur

  Insajderi
  01 June 2023 - 13:42

  Dy shqiptarë janë sulmuar fizikisht tek Ura e Ibrit.

  Sulmi ka ndodhur pak matanë urës kah pjesa e veriut, ku ishin mbledhur disa serbë, pasi që parprakisht ishin tubuar edhe disa shqiptarë.

  Njëri nga të sulmuarit është parë të jetë i gjakosur.

  Sipas pamjeve të Lajmi.net viktima sillet i gjakosur në pjesën jugore dhe merret nga Policia për t’u dërguar në ambulancë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark