22:20 - 12 Mars 2023

Sot pas ndeshjes mes Llapit dhe Ballkanit, janë shfaqur pamje të shëmtuar, ku janë përleshur me mjete të forta tifozët e të dyja skuadrave.

Për rastin në fjalë ka ndërhyrë edhe Policia e Kosovës, ku thuhet se ka arrestuar 21 persona, ndërsa ka pasur tifoz edhe policë të lënduar si dhe dëme materiale.

Në rrjetin social “Tik Tok” janë publikuar edhe disa pamje të reja nga jashtë stadiumit, ku mund të shihet shumë mirë se si futuronin karriget e stadiumit “Zahir Pajazit”.

VIDEO 👇