×
 • Lajme
 • Lajme

  Pamje të rënda/ Krimi në Korçë, momenti kur autori vret shënjestrën dhe më pas veten

  Insajderi
  29 February 2024 - 22:12
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Trashëgimia e një apartamenti u bë shkak i ngjarjes së rëndë në Korçë, e cila la pas dy viktima.

  ABC News,ka siguruar pamjet e ngjarjes së rëndë, ku autori Ilo Lluka qëllon me pesë plumba Emiljano Pine në mbrëmjen e së mërkurën dhe më pas vret edhe veten .

  Dyshohet se shkak i këtij konflikti është për çështje pronësie, një apartament. Sipas informacioneve të siguruara nga gazetari Roland Beqiraj, mësohet se babai i autorit të dyshuar të vrasjes Ilo Llukës, bashkëjetonte me mamanë e Emiljano Pine dhe babai i Ilo Llukës shtëpinë e tij do t’ia linte djalit të bashkëjetueses, pra Emiljano Pine.

  https://www.youtube.com/watch?v=OKUgn54ni4s

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark