×
 • Showbiz
 • Show

  Para pak ditësh tha se është në lidhje, sot thotë se është beqare- Arta Kabashi vë në lajthitje

  Insajderi
  29 February 2024 - 14:58
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Arta Kabashi ka dhënë deklarata kundërthënëse ditëve të fundit, pas largimit nga Big Brother VIP Albania 3.

  Ajo në një intervistë në Top Channel tha se është në një lidhje dashurie, pa zbuluar shumë detaje, shkruan Gazeta Insajderi.

  Të vetmin detaj që e dha për të dashurin ishte se ai është personazh i njohur.

  “Është personazh i njohur. Nuk është nga bota e muzikës”, tha shkurtimisht ajo.

  Sot nëpër media është përfolur se ajo është në lidhje me aktorin Blerim Destani.

  Ajo ka reaguar me anë të një ‘Insta Story’ duke thënë se është në single.

  “Unë jam single dhe mos shpërndani lajme fake”, tha në reagim këngëtarja. /Insajderi.org/

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark