×
 • Lajme
 • Insajderi

  Parashikimi i motit për ditën e sotme

  Insajderi
  09 June 2023 - 08:00

  Sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

  Siç njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, temperaturat mbeten pothuajse konstante me ditët e fundit, duke lëvizur nga 10-25 gradë Celsius.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark