×
Show

“Paret e vjedhura” me mbi 10 milion shikime

Insajderi
08 February 2016 - 16:08

Kënga “Pare Pare” e rep-këngëtarit Capital T ka arritur të klikohet mbi 10 milion herë që nga data e lansimit.

Edhe pse është publikuar para dy muajve, kënga “Pare pare “ ka pasur klikueshmëri marramendëse dhe komente të shumta pozitive duke u shndërruar në hit.

Për këtë sukses ka treguar vet Capital T përmes një foto të postuar në rrjetin social Instagram.

Megjithatë kënga “Pare Pare” është kritikuar se është vjedhur nga Blasé ft. Future & Rae Sremmurd, e cila po ashtu edhe titulli i kësaj kënge ka të bëjë me para “Ty Dolla $ign “. /insajderi

Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark