21:27 - 12 Prill 2017

Kanë kaluar 5 vite që nga albumi i fundit i reperit të njohur amerikan Nas, mirëpo fansat nuk kanë nevojë të presin më shumë.
Në një intervistë për Billboard, këngëtari nga Nju Jorku ka konfirmuar se albumi i tij do të jetë i gatshëm në fund të vitit 2017.

Nas tha se ai është duke punuar në pjesët e fundit dhe se albumi ende nuk është emëruar./Insajderi.com

Tags: