13:34 - 23 Maj 2023

Afrona Dika dhe këngëtari Blero Muharremi muaj më parë i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Pas ndarjes së tyre e cila bëri shumë bujë, dyshja kanë filluar romanca të reja.

Afrona Dika dhe Blero

Edhe pse akoma nuk ka treguar se me kë është në lidhje, Afrona ka filluar pushimet në Turqi me të dashurin e ri.

Ajo publikoi disa momente nga darka romantike e mbushur me lule e me qirinj.

Afrona Dika

Ky është udhëtimi i parë i çiftit së bashku, mund të cilësohet edhe muaji i mjaltit për të dy.

Kujtojmë që Afrona me të dashurin e saj prej muajsh kanë filluar të bashkëjetojnë në të njëjtën shtëpi.

Afrona Dika