×
 • Showbiz
 • Show

  Pas ndarjes së bujshme nga Andi, Melisa Lleshi zbulon se kë ka tanimë në jetën e saj

  Insajderi
  26 August 2022 - 09:47
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Melisa Lleshi ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj dhe të gjithë janë kureshtarë të dinë nëse ish-konkurrentja ka gjetur një partner të ri.

  “A je në një lidhje apo single?”– e pyet një ndjekës.

  Melisa nuk ngurron të përgjigjet se është “shumë e lumtur single”.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark